Haberler

Hipografi’den Merhaba

 

Yayın hayatını sürdürdüğü süre boyunca bir çok alanda hizmet vermiş, tabuların yıkılmasını sağlamış ve haksız rekabetin önüne geçmiş olan Hipografi 2017 yılıyla gözlerini yeniden dünyaya açıyor. Format değişikliğine giderek objektif habercilik anlayışını bozmadan güncel haberlerden haberdar olmamızı sağlayacak olan Hipografi ayrıca Türkçe ve İngilizce içerikler yayınlayacak.

www.hipografi.com.tr domaini üzerinden Türkiye ve Dünya’dan Türkçe içeriklerle hizmet verirken www.hipografi.com üzerinden Dünya haberlerinin yanı sıra Türkiye’deki HipHop & Rap haberlerini İngilizce olarak Dünya takipçilerine sunacak.

Türkiye’deki haberler dışında Almanya’dan haberlere de yer verilecekken, Balkan ve diğer Türk ülkelerinden de içerikler bulunacak. Gelen istek ve ilgiler doğrultusunda özellikle Azerbaycan, KKTC, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve vazı arap ülkelerinden içerikler bulunacak.

Tekrar çıktığımız bu yolda eskisi gibi objektif içerik anlayışımızı bozmadan sadece Rap albüm ve kliplerinin bulunduğu bir blogtan öte tekrar gerçek bir HipHop sitesi olacağız.

Ayrıca kapanış esnasında Hipgorafi Shop’tan siparişlerinde problem yaşamış takipçilerimizin [email protected] adresine gerekli ibrazları yapmalarını rica ediyoruz.

Güncelleme: 15.01.2017

Almanca yayın yapacak olan sitemiz www.hipografi.de yayına girdi. Artık Türkiye’den haberleri Almanca olarak yayınlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.