Dünya, Müzik

Zion I “Wings”da Yaşamın Koyu Tarafını Anlatıyor

En yeni albümünün yazımı sırasında The Labyrinth, Zion I Mc Zubi bir çok değişikliğe gitti, yakın  arkadaşın büyükannenin ve babasının ölümü dahil olmak üzere, Bay Area Sanatçı’sının  projeden aldığı “Wings” için hazırladığı yeni video klibi umutsuzluğun derinliklerinden çıkıyor.

“Onu başka yere gitmek zorunda kalmadığımı hissettiğim noktada yazdım” Zumbi’nin Dx e anlattığına göre “Bu şarkı tüm düşüşümü kabullenirken en iyi olmak için rehberlik isteyen bir şarkı. Herşeyin iyi olacağına dair inancım hala var.”

 Frank Door tarafından yönetilen, video şarkının içindeki karanlık tarafı yansıtıyor. “Hayatın sunduğu, çocuklarımızın sembolize ettiği gerçek sevinç ve güzellikleri durmaksızın asılı kalan kanatları sembolize eden acımasız kadınları simgeledik.” diye açıkladı.”Parça yükselen ve gelceği olan San Fransisco merkezli prodüktör Decap tarafından yapıldı. Bunu bana gönderdiğinde eser gerçekten benimle konuştu ve hislerime tercüman oldu. Hala babamın ölümünü atlatmaya kendi yarattığım dramadan çıkmaya çalışıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.